TAHKİM.NET

Türk Tahkim Sitesi

  • Yazı boyutunu yükselt
  • Varsayılan yazı boyutu
  • Yazı boyutunu düşür
Anasayfa Reklam Verin

Reklam Vermek İçin*

E-posta Yazdır PDF

Tahkim.NET sayfaları iki adet adet reklam alanı bulunmaktadır. İlki anasayfanın ve devamı sayfaların sağındaki dikey alandır (160x600). İkincisi ise her haber veya makalenin altında yer alan reklam alanıdır (468x60). Ayrıca Arabulucu.com/blog sayfasında bir çok seçeneğe uygun reklam alanı sağlanabilir.

Tahkim.NET 'e iki yolla reklam verebilirsiniz.

1- Tahkim.NET kendi reklam sunucusuna sahiptir. Reklam alanlarına uygun olarak dizayn ettiğiniz banner 'ları  (resim ve swf) ulaştırarak dilediğiniz süre ya da gösterim sayısında yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

2- Google Adwords 'e üye olabilirsiniz. Google Adwords ile 15 dk içinde "site hedefli reklam" vererek Tahkim.NET 'un okuyucu kitlesine ulaşmanız mümkündür. Reklamlarda öncelik kendi sunucularımızda yayınlananlara verilecektir. Bu nedenle adwords aracılığıyla verilen reklamlar, ilgili alanın uygun olması halinde yayınlanabilecektir.

 

*Tahkim.NET kazanç gözetmeyen bir sitedir. Kurucularının maddi desteğiyle yayın yapmaktadır. Reklam gelirleri site giderlerinin küçük bir bölümünü karşılamaktadır.

Cumartesi, 18 Temmuz 2015 08:11 tarihinde güncellendi  

Anketler

Tahkimin ülkemizde yeterince gelişememesinin sebebi size göre hangisidir?
 

Kimler Sitede

Şu anda 11 ziyaretçi çevrimiçi

Reklam